Zgłoś szkodę w 3 prostych krokach

Profesjonalny Serwis Blacharsko-lakierniczy

Zapraszamy do skorzystania z usług naprawczych w profesjonalnych serwisach blacharsko- lakierniczych w Warszawie, Łodzi, Markach, Nadarzynie, Wolicy oraz Częstochowie. Oferujemy kompleksowe prace związane z naprawą karoserii pojazdów wszystkich marek. Powierz swoje auto w ręce naszych Specjalistów, a my oddamy Ci właściwie naprawiony samochód, zgodnie z technologią producenta. serwis blacharsko-lakierniczy swadzim

Jesteśmy częścią sieci Centrów Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska

Grupa Krotoski dołączyła do prestiżowej sieci specjalistycznych Centrów Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska. Wyszkoleni pracownicy, przy wykorzystaniu najnowszej infrastruktury, odpowiadają na skomplikowane wyzwania stawiane przez nowoczesne karoserie. Naszym bezwzględnym priorytetem jest jakość zestawiona z bezpieczeństwem. Serwisy Blacharsko-Lakiernicze Grupy Krotoski wyposażone są w strefy do naprawy nadwozi samochodów wykonanych z aluminium i multi-materiałów, stworzone we współpracy z wiodącymi partnerami. Stosując najbardziej aktualne rozwiązania technologiczne, zapewniamy Państwu najwyższe standardy jakości napraw, dostosowane do dynamicznie ewoluujących metod wytwarzania nadwozi samochodowych.

Doskonała jakość usług dzięki najnowocześniejszym technologiom

W naszych serwisach używamy jedynie najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań technologicznych. Aby upewnić się, że powierzchnia samochodu jest nieskazitelna, samochody lakierujemy w bezpyłowych kabinach, spełniających wszystkie standardy producentów. Dzięki mieszalnikom lakierów z cyfrowym doborem kolorów masz pewność, że odcień lakieru jest w stu procentach zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W dbałości o ekologię pracujemy tylko przy zastosowaniu lakierów spełniających normy środowiskowe.

skoda swadzim serwis blacharsko lakierniczy
Kontakt
Wypełnij formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie